Apel do mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego
APEL DO MIESZKAŃCÓW OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO
W dniu 8 maja 2025 roku o godz. 17.00 odbędzie się uzupełniające zebranie wyborcze do organów samorządów osiedlowego Rady Osiedla nr 3 "Krępa"
Rada Miejska Ostrowa Wielkopolskiego zwraca się z gorącym apelem o:
- liczne i aktywne uczestnictwo mieszkańców w zebraniu wyborczym
- dokonanie uzupełniającego wyboru swoich reprezentantów do Rady Osiedla nr 3 "Krępa", osób aktywnych, przedsiębiorczych i pomysłowych, znających potrzeby Osiedla, chcących swój wolny czas poświęcić na rzecz wspólnoty mieszkańców.
Podstawowym celem Osiedli jest :
współdziałanie z organami miasta w realizacji zadań na terenie osiedla, umożliwienie mieszkańcom uczestnictwa w rozstrzyganiu spraw związanych z interesem ogólnomiejskim a mających wpływ na warunki życia w miejscu zamieszkania, umożliwienie mieszkańcom udziału w realizacji zadań miasta związanych z osiedlem, stworzenie mieszkańcom możliwości uczestnictwa w życiu wspólnoty dla zaspokojenia ich potrzeb, inicjowanie i organizowanie działań związanych z kulturą i rekreacją, sportem, zdrowiem, porządkiem i bezpieczeństwem, informowanie mieszkańców o sprawach związanych z osiedlem.
SZANOWNI PAŃSTWO!
CHCECIE MIEĆ WPŁYW NA SPRAWY SWEGO OSIEDLA PRZYJDŹCIE NA ZEBRANIE WYBORCZE!
Przewodniczący Rady Miejskiej
Ostrowa Wielkopolskiego
Damian Grzeszczyk