W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miejski
w Ostrowie Wielkopolskim


Al. Powstańców
Wielkopolskich 18
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. (+48) 62 58 22 400
fax (+48) 62 736 64 07
e-mail: um@umostrow.pl

elektroniczna skrzynka
podawcza ePUAP:
/MiastoOstrowWielkopolski/skrytka

serwis www: umostrow.pl

Struktura Urzędu

PREZYDENT MIASTA
Beata Klimek
Sekretariat Prezydenta Miasta
Pokój 130 - I piętro
Telefon 62 736-43-10, 62 58-22-130
e-mail: um@umostrow.pl   

PIERWSZY ZASTĘPCA PREZYDENTA MIASTA
Mikołaj Kostka   
Sekretariat Zastępcy Prezydenta Miasta
Pokój 127 - I piętro
Telefon 62 58-22-127 
e-mail: sekretariat1@umostrow.pl   

DRUGI ZASTĘPCA PREZYDENTA MIASTA
Sebastian Górski   
Sekretariat Zastępcy Prezydenta Miasta
Pokój 114 - I piętro
Telefon 62 58-22-114 
e-mail: sekretariat2@umostrow.pl 

SEKRETARZ MIASTA
Andrzej Baraniak
Sekretariat 
Pokój 130 - I piętro
Telefon 62 736-43-10, 62 58-22-130
e-mail: um@umostrow.pl 

SKARBNIK MIEJSKI
Michał Żabiński
Sekretariat Wydziału Finansowego
Pokój 234 - II piętro
Telefon 62 58-22-234
e-mail: skarbnik@umostrow.pl 

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY
Izabela Banach
Dyrektor Wydziału
Pokój 223 - II piętro
Telefon 62 58-22-223
e-mail: ibanach@umostrow.pl

Referat Obsługi Korespondencji

Dagmara Siwek-Koziarska
Kierownik Referatu
Pokój 219- II piętro
Telefon 62 58-22-235
e-mail: dsiwek@umostrow.pl 

Archiwum Zakładowe (budynek przy Alei Powstańców Wielkopolskich 14B)
Artur Woelke 
Kierownik
Telefon 62 58-22-515
e-mail: awoelke@umostrow.pl 

Samodzielne Stanowisko ds. BHP 
Wawrzyn Chmielewski
Główny Specjalista 
Pokój 208 - II piętro
Telefon 62 58-22-208
e-mail: wchmielewski@umostrow.pl  

WYDZIAŁ ADMINISTRACYJNY
Marta Krawczyńska
Dyrektor Wydziału
Pokój 220 - II piętro
Telefon 62 58-22-220
e-mail: mkrawczynska@umostrow.pl  

Referat Gospodarczy 
Mariusz Myśliwiec 
Kierownik Referatu
Pokój 222 - II piętro
Telefon 62 58-22-222
e-mail: ag@umostrow.pl

Referat Obsługi Mieszkańców 
Marta Krawczyńska
p.o. Kierownika Referatu
Pokój 220 - II piętro
Telefon 62 58-22-220
e-mail: mkrawczynska@umostrow.pl  

WYDZIAŁ INFORMATYKI
Robert Marcinkowski
Dyrektor Wydziału
Pokój 124 - I piętro
Telefon 62 58-22-135
e-mail: rmarcinkowski@umostrow.pl 

Referat Infrastruktury Teleinformatycznej
Robert Marcinkowski
p.o. Kierownika Referatu
Pokój 124 - I piętro
Telefon 62 58-22-135
e-mail: rmarcinkowski@umostrow.pl 

Referat Rozwoju Oprogramowania
Sławomir Ignaczak
Kierownik Referatu
Pokój 124 - I piętro
Telefon 62 58-22-125
e-mail: inf@umostrow.pl 

STRAŻ MIEJSKA  (budynek przy ul. Kościuszki 12A)
Grzegorz Szyszka
Komendant  Straży Miejskiej
Telefon 62 738-89-45, dyżurka 62 738-89-40 i 62 738-89-41
e-mail: strazmiejska@umostrow.pl 

BIURO ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO (budynek przy ul. Kościuszki 12A)
Piotr Olszak
Kierownik Biura
Telefon 62 738-89-48
e-mail: msk@umostrow.pl 

BIURO KADR I PŁAC
Renata Zawieja - Raszewska
Kierownik Biura 
Pokój 322 - III piętro
Telefon 62 58-22- 322
e-mail: kadry@umostrow.pl 

BIURO OBSŁUGI RADY MIEJSKIEJ (budynek przy Alei Powstańców Wielkopolskich 14A)
Dorota Szyperska
Kierownik Biura
Pokój 2
Telefon 62 58-22-507
e-mail: rada@umostrow.pl 

BIURO ds. ZARZĄDZANIA INFORMACJĄ
Włodzimierz Kupijaj
Kierownik Biura
Pokój 103 – I piętro
Telefon 62 58 22 103
e-mail: wkupijaj@umostrow.pl

SAMODZIELNE STANOWISKO ds. BIULETYNU INFORMACJI PUBLICZNEJ
Pokój
Telefon
e-mail:

KOORDYNATOR DS. ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI W URZĘDZIE
Zdzisław Mielczarek
Pokój  306 - III piętro
Telefon 62 58-22-336
e-mail: zmielczarek@umostrow.pl

WYDZIAŁ FINANSOWY
Magdalena Bohonos 
Dyrektor Wydziału
Pokój 233 - II piętro 
Telefon 62 58-22-233
e-mail: mbohonos@umostrow.pl 

Referat Księgowości Budżetowej
Karolina Brajer
Kierownik Referatu
Pokój 216 - II piętro
Telefon 62 58-22-216
e-mail:  kbrajer@umostrow.pl 

Referat Podatków Lokalnych
Halina Maraszek
Kierownik Referatu
Pokój 215 - II piętro 
Telefon 62 58-22-215 
e-mail: hmaraszek@umostrow.pl  

Referat Podatku VAT i Pomocy Publicznej
Tomasz Serafin
Kierownik Referatu
Pokój 229 - II piętro
Telefon 62 58-22-229
e-mail: tserafin@umostrow.pl 

KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA
Robert Włodarczyk
Dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta
Pokój 123 - I piętro
Telefon 62 58-22-123
e-mail: rwlodarczyk@umostrow.pl

Anna Woźnica
Inspektor p.o. Zastępcy Dyrektora Kancelarii Prezydenta Miasta
Pokój 113 - I piętro
Telefon 62 58-22-113
e-mail: awoznica@umostrow.pl  

Biuro Prasowe
Pokój 113 - I piętro
Telefon 62 58-22-113
e-mail: bprasowe@umostrwo.pl 

Referat Obsługi Prezydenta 
Małgorzata Topolan
Kierownik Referatu
Pokój 114 - I piętro
Telefon 62 58-22-114
e-mail: mtopolan@umostrow.pl                 

 Referat Promocji Miasta
 Robert Włodarczyk
 p.o. Kierownika Referatu
 Pokój 123 - I piętro
 Telefon 62 58-22-123
 e-mail: rwlodarczyk@umostrow.pl

 Samodzielne Stanowisko                                                                          
 ds. Współpracy Instytucjonalnej i  Międzynarodowej
 Karolina Pająk
 Inspektor
 Pokój 121 - I piętro
 Telefon 62 58-22-111
 e-mail: kpajak@umostrow.pl

PION ds. OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH
Tomasz Kuśnierczak
Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych
Pokój 102 -  I piętro
Telefon 62 58-22-102
e-mail: poi@umostrow.pl 

ZESPÓŁ RADCÓW PRAWNYCH
Magdalena Sadowska 
Koordynator Zespołu Radców Prawnych
Pokój 207 - II piętro
Telefon 62 58-22-207
e-mail: msadowska@umostrow.pl

BIURO DS. OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Tomasz Kuśnierczak
Inspektor Ochrony Danych
Pokój 102 - I piętro
Telefon: 62 58-22-102
e-mail: iod@umostrow.pl

AUDYTOR WEWNĘTRZNY  
Małgorzata Wawrzyniak
Pokój 318 - III piętro
Telefon 62 58-22-318
e-mail: aw@umostrow.pl

BIURO KONTROLI
Agnieszka Szymczak 
Kierownik Biura
Pokój 319 - III piętro
Telefon 62 58-22-319
e-mail: wk@umostrow.pl

WYDZIAŁ GEODEZJI
Krystian Kaczmarek
Dyrektor Wydziału
Pokój 206 - II piętro
Telefon 62 58-22-236
e-mail: kkaczmarek@umostrow.pl

Referat Geodezji i Gospodarki Gruntami 
Agnieszka Stachurska-Rosik
Kierownik Referatu
Pokój 204 - II piętro
Telefon 62 58-22-204
e-mail: arosik@umostrow.pl

Referat Gospodarowania Mieniem  Komunalnym 
Olga Mazurek 
Inspektor - p.o. Kierownika Referatu
Pokój 218 - II piętro
Telefon 62 58-22-218
e-mail: omazurek@umostrow.pl

WYDZIAŁ POLITYKI PRZESTRZENNEJ
Jakub Tomalkiewicz
Dyrektor Wydziału
Pokój 202 - II piętro
Telefon 62 58-22-202
e-mail: jtomalkiewicz@umostrow.pl 

WYDZIAŁ GOSPODARKI KOMUNALNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA 
Eliza Dembna
Dyrektor Wydziału
Pokój 9 - parter
Telefon 62 58-22-406
e-mail: edembna@umostrow.pl

Referat Transportu Miejskiego
Małgorzata Spiżewska
Kierownik Referatu
Pokój 8 - parter
Telefon 62 58-22-418
e-mail: mspizewska@umostrow.pl

Referat Ochrony Środowiska
Malwina Jędrzejak
Kierownik Referatu
Pokój   9 - parter
Telefon 62 58-22-407
e-mail: ros@umostrow.pl

Referat Gospodarki Odpadami i Energetyki Miejskiej
Michalina Gruszczyńska-Minta
Kierownik Referatu
Pokój 33 - parter
Telefon 62 58-22-433
e-mail: mminta@umostrow.pl

Pełnomocnik ds. Czystego Powietrza
Pokój 
Telefon:
e-mail:

WYDZIAŁ ROZWOJU MIASTA
Ewa Torzyńska
Dyrektor Wydziału
Pokój 312 - III piętro
Telefon 62 58-22-312
e-mail: mboi@umostrow.pl

Referat Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych
Paweł Kwietniewski
Kierownik Referatu
Pokój 314 - III piętro
Telefon 62 58-22-315 
e-mail: integracja@umostrow.pl

Referat Strategii i Przedsiębiorczości
Piotr Młynarz
Kierownik Referatu
Pokój 313 - III piętro
Telefon 62 58-22-313
e-mail: pmlynarz@umostrow.pl

Referat Zamówień Publicznych
Krzysztof Harych
Kierownik Referatu
Pokój 301 - III piętro
Telefon 62 58-22-301 
e-mail: zp@umostrow.pl

Referat Inwestycyjno - Techniczny
Katarzyna Woźniak
Kierownik Referatu  
Pokój 305 - III piętro
Telefon 62 58-22-305
e-mail: kwozniak@umostrow.pl

BIURO MIEJSKIEGO KONSERWATORA ZABYTKÓW
Ewa Janiszewska
Miejski Konserwator Zabytków
Pokój 326 - III piętro
Telefon 62 58-22-326
e-mail: mkz@umostrow.pl


BIURO DS. NADZORU WŁAŚCICIELSKIEGO 
Piotr Maraszek
Kierownik Biura
Pokój 122 - I piętro
Telefon: 62 58-22-122
e-mail: pmaraszek@umostrow.pl

WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH
Katarzyna Zaremba 
p.o. Dyrektora  Wydziału
Pokój 31 - parter
Telefon 62 58-22-431
e-mail: wso@umostrow.pl

Referat Ewidencji Działalności Gospodarczej
Łukasz Szkudlarek
Kierownik Referatu
Pokój 117 - I piętro
Telefon 62 58-22-117
e-mail: ed@umostrow.pl

Referat Ewidencji Ludności, Dowodów Osobistych i Spraw Mieszkaniowych
Agnieszka Rzeźnik
Kierownik Referatu
Pokój 119 - I piętro
Telefon 62 58-22-119
e-mail: arzeznik@umostrow.pl

 Urząd Stanu Cywilnego
 Katarzyna Zaremba
 Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
 Pokój 31 - parter
 Telefon 62 58-22-431
 e-mail: usc@umostrow.pl

 Sylwia Chmielewska
 Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
 Pokój 32 - parter
 Telefon 62 58-22-432
 e-mail: usc@umostrow.pl

WYDZIAŁ EDUKACJI
Sławomira Kisielewska
Zastępca Dyrektora, p.o. Dyrektora Wydziału
Pokój 324 - III piętro
Telefon 62 58-22-334
e-mail: skisielewska@umostrow.pl   
 
Referat Oświaty
Artur Bartczak
Kierownik Referatu
Pokój 307 - III piętro
Telefon 62 58-22-304
e-mail: abartczak@umostrow.pl

WYDZIAŁ KULTURY, KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU
Pokój: 329
Telefon:
e-mail:

Referat Kultury
Dorota Zmyślona
Kierownik Referatu
Pokój 331- III piętro
Telefon 62 58-22-331
e-mail: dzmyslona@umostrow.pl  

Referat Kultury Fizycznej i Sportu
Sławomir Kowalczuk
Inspektor - p.o. Kierownika Referatu
Pokój 327 - III piętro
Telefon 62 58-22-327
e-mail: rkf@umostrow.pl

WYDZIAŁ SPRAW SPOŁECZNYCH  (budynek przy Alei Powstańców Wielkopolskich 14)
Anna Kryjom - Korzeniewska
p.o. Dyrektora Wydziału
Pokój 1
Telefon 62 58-22-501
e-mail: akryjom@umostrow.pl 

Referat Zdrowia i Rodziny (budynek przy Alei Powstańców Wielkopolskich 14)
II piętro
Telefon 62 58-22-503
e-mail:

Referat Rozwiązywania Problemów Uzależnień (budynek przy Alei Powstańców Wielkopolskich 14)
Anna Kryjom-Korzeniewska
Kierownik Referatu
Pokój 1
Telefon 62 58-22-501
e-mail: akryjom@umostrow.pl

WYDZIAŁ PARTYCYPACJI SPOŁECZNEJ
Karolina Krawczyk
Dyrektor Wydziału
Pokój 311 - III piętro
Telefon 62 58-22-516
e-mail: kkrawczyk@umostrow.pl

Referat ds. Organizacji Pozarządowych i Polityki Senioralnej
Karolina Krawczyk
p.o. Kierownika Referatu
Pokój 311 - III piętro
Telefon 62 58-22-516
e-mail: kkrawczyk@umostrow.pl

Referat Inicjatyw i Konsultacji Społecznych
Milena Tacik 
Kierownik Referatu
Pokój 332 - III piętro
Telefon 62 58-22-505
e-mail: mtacik@umostrow.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Współpracy z Radami Osiedli
Daria Jakubek - Szczepaniak
Inspektor
Pokój 44 - parter
Telefon 62 58-22-517
e-mail: djakubek@umostrow.pl

Powiadom znajomego